Optyk - Tanie oprawki i okulary Katowice
Essilor Varilux promocja Dwie pary szkiel w cenie jednej - Optyk Katowice, okulary, szkla, oprawki
Essilor Varilux promocja Dwie pary szkiel w cenie jednej - Optyk Katowice, okulary, szkla, oprawki
Transitions - Optyk Katowice, okulary, szkla, oprawki
EYEZEN - Optyk Katowice, okulary, szkla, oprawki

Zakład Optyczny

Zakład Optyczny OPTYK Katowice - okulary na każda kieszeń

Nasz Zakład Optyczny to rodzinna firma prowadzona nieprzerwanie od roku 2002, początkowo w Piekarach Śląskich, a od jesieni 2009 w obecnej lokalizacji. Nasz personel to osoby o wysokiej kulturze i kwalifikacjach zawodowych. Fachowość, rzetelność i jakość wykonywanych usług oraz przystępne ceny sprawiają, że stale wzrasta liczba naszych stałych i zadowolonych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Naszego salonu.

 

Aktywni Seniorzy 60+

Urząd Miasta w Katowicach serdecznie zaprasza mieszkańców Katowic do udziału w realizacji programu z zakresu polityki społecznej pod nazwą,: „Aktywni Seniorzy”. Celem programu jest wsparcie katowickich seniorów poprzez zwiększenie ich aktywności i uczestnictwa w życiu społecznym.

Program skierowany jest do mieszkańców Katowic, którzy ukończyli 60 rok życia. Idea programu polega na udzieleniu przez prywatnych przedsiębiorców i jednostki podlegające Miastu Katowice, zniżek dla seniorów, które następnie są realizowane na podstawie specjalnej Karty Programu „Aktywni Seniorzy” wydawanej w prowadzonym przez Stowarzyszenie FAMI.LOCK, Punkcie Konsultacyjnym Programu na ul. 3 Maja w Katowicach (Siedziba Stowarzyszenia i TEATRU BEZ SCENY)

Sczegóły akcji na stronie www.aktywni-seniorzy.info

 

Nas troje i więcej

Program skierowany jest do rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie miasta Katowice posiadające na utrzymaniu troje, bądź więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub ukończeniu 24 roku życia, w przypadku gdy dzieci się uczą, bądź studiują, rodzin zastępczych zamieszkałych na terenie miasta Katowice, rodzin posiadających jedno, bądź dwoje dzieci, korzystające z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach.

CEL PROGRAMU

Program poprzez wprowadzenie systemu ulg ma na celu zwiększenie rodzinom dostępności do dóbr kultury i imprez sportowych organizowanych przez miejskie jednostki organizacyjne.

Wykaz jednostek miejskich oraz prywatnych przedsiębiorców biorących udział w programie

UDZIAŁ PRYWATNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

Do udziału w programie serdecznie zapraszamy prywatnych przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie naszego Miasta, w tym w szczególności: kina, kawiarnie, restauracje, sale zabaw dla dzieci, punkty usługowe itp. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać wysyłając e-maila na adres: ps@um.katowice.pl, bądź dzwoniąc pod numer (32) 25 93 746.

Sczegóły akcji na stronie www.katowice.eu