Optyk - Tanie oprawki i okulary Katowice
Essilor Varilux promocja Dwie pary szkiel w cenie jednej - Optyk Katowice, okulary, szkla, oprawki
Essilor Varilux promocja Dwie pary szkiel w cenie jednej - Optyk Katowice, okulary, szkla, oprawki
Transitions - Optyk Katowice, okulary, szkla, oprawki
EYEZEN - Optyk Katowice, okulary, szkla, oprawki

Okulary dla dzieci

Kolekcja oprawek okularowych Bezpieczeństwo najważniejsze

Już od drugiego miesiąca życia niemowlęta zaczynają intensywnie ćwiczyć swój wzrok. Bez względu na ich młody wiek mogą jednak wystąpić zaburzenia w prawidłowym widzeniu, zagrażające właściwemu rozwojowi narządu wzroku. Następstwa takich zmian mogą się utrwalić i rzutować na całe życie człowieka.

Rodzice są słusznie uczulani na konieczność obserwacji zachowań swojego dziecka tak, aby mogli natychmiast reagować na pojawiające się problemy z prawidłowym widzeniem. Należy przy tym pamiętać, że niektóre zaburzenia mogą się pojawiać tylko w jednym oku. Dokładne ustalenie rodzaju wady i jej zakresu możliwe jest dzięki wykonaniu specjalistycznych testów optometrycznych.

Zdarza się też, że wada jest wywołana nieprawidłowymi zachowaniami i przyzwyczajeniami. Na przykład odległość do obserwowanych przedmiotów nie powinna być zbyt mała przez długi czas.

Wielu rodziców nie docenia znaczenia bezpiecznych okularów i wybiera przypadkowe, często niewłaściwe oprawki. Należy być bardzo ostrożnym w wybieraniu okularów, ponieważ dla dzieci z wadami narządu wzroku okulary stają się koniecznym towarzyszem, często na długi czas.

Oprawki Fisher-Price są najlepszą odpowiedzią na takie oczekiwania.

Najnowsze wzory z kolekcji Fisher-Price zapewniają najwyższy poziom jakości i technicznych standardów, będących gwarancją dla produktów przeznaczonych dla dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym.

Wszystkie modele z kolekcji Fisher-Price charakteryzują się wyjątkową elastycznością, lekkością i wygodą noszenia, uzyskaną dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw sztucznych. Nie powodują odparzeń ani podrażnień, są antyalergicznie.

Materiały i wykonanie zgodne jest z normami UE, spełniają wymogi produktów medycznych i mających kontakt z żywnością.

Transparentne i pastelowe kolory nadają oprawkom lekkość. W odniesieniu do wieku użytkowników zastosowano najkorzystniejszą kolorystykę. Bazę stanowią cztery kolory; różowy, czerwony, niebieski i fiołkowy. Występują one w różnych odcieniach. Umieszczono też drobne ozdoby – obrazki, czyniące je bardziej figlarnymi. Na zauszniku umieszczone jest klasyczne logo Fisher-Price.

Ostateczne dopasowanie okularów zapewnia wykwalifikowany personel pracowni optycznych.

Zobacz katalog oprawek okularowych dla dzieci

Katalog