Optyk - Tanie oprawki i okulary Katowice
Essilor Varilux promocja Dwie pary szkiel w cenie jednej - Optyk Katowice, okulary, szkla, oprawki
Essilor Varilux promocja Dwie pary szkiel w cenie jednej - Optyk Katowice, okulary, szkla, oprawki
Transitions - Optyk Katowice, okulary, szkla, oprawki
EYEZEN - Optyk Katowice, okulary, szkla, oprawki

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne przed agresywnymi promieniami UVA i UVB Optyk Katowice

Są dziś niezbędne do ochrony naszego wzroku. Dzięki nim możliwa jest obrona delikatnej tkanki oka przed agresywnymi promieniami UVA i UVB. Dobrze dobrane okulary przeciwsłoneczne to poza odpowiednią ochroną oczu, modna część naszej garderoby, podkreślająca styl i osobowość, a także dodająca tajemniczości.

Specjaliści jednoznacznie uznają, że szkodliwy dla oczu jest przede wszystkim nadmiar promieni ultrafioletowych. Podczas wielogodzinnego przebywania na słońcu np. opalaniu się bez ochrony oczu, możemy nabawić się kłopotów. Stosujemy różnego rodzaju kremy z filtrami UV, zapominając zupełnie o ochronie wzroku. Dłuższy czas po zejściu ze słońca pieką i bolą nas oczy, nie można ich szeroko otworzyć, bo każde światło razi. Przebywanie na słońcu bez ciemnych okularów obniża również wrażliwość siatkówki.

W naszym salonie posiadamy szeroka gamę okularów przeciwsłonecznych do codziennego użytku, jak i również do uprawiania sportu. Istnieje też możliwość wykonania okularów przeciwsłonecznych z korekcją pacjenta.

Posiadamy w swojej ofercie takie firmy jak: Humphrey’s, Pilgrim, Bliz, Osiris, Solano, Cube i inne.